Hakkımızda

Haşere önleme ve mücadelesi hizmetinin tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak Uygun İlaçlama müşterilerimizin işlerine artı değer kazandırma hedefiyle yola çıkmıştır.
Uygun İlaçlama olarak bizlere günün her saatinde ulaşabilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin talebi doğrultusunda ilaçlama yapılmasını istediğiniz alanda gerekli incelemeler yapılacak, görülen veya muhtemel haşere türlerine bağlı olarak bir ilaçlama tekniği belirlenecektir. Bölgede bulunan insanların veya diğer hayvanların zarar görmeyeceği bu yöntem sayesinde zararlılardan tamamen kurtulma sağlanacaktır. Bu işlem esnasında mekanın ticari faaliyetleri veya yaşam koşulları da değerlendirilerek en doğru zaman seçilecektir. İstanbul’da Anadolu Yakasında faaliyet gösteren Uygun İlaçlama kaliteli hizmeti vermektedir. Sağlığınızı tehdit eden zararlılardan korunmak uğruna daha kötü sonuçlara maruz kalmayın. Tek yapmanız gereken ise bizi aramanız.

Vizyonumuz

Amacımız: Müşterilerimizin haşere problemi, yalıtım ve gıda güvenliği kapsamında ihtiyaçlarına kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta bir anlayış içinde çözüme giden yolun tespitini yapmak ve uygulamaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek Haşere Kontrol programları hazırlanmakta ve bu program dahilindeki eğitim ve uygulama aşamalarının tüm kayıtları HACCP sistemi prensiplerine uygun takip edilmektedir.

iygi.net ®2019